Άρχισε την Πέμπτη 2 Νοεμβρίου το 58ο Φεστιβάλ Κινηματογράφου Θεσσαλονίκης, με την προβολή της ταινίας «Η ψυχή και το σώμα» της Ίλντικο Ενιέντι.
Παρακάτω, μπορείτε να δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα (3/11) προβολών:
ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ
12:30 Άσε τους άλλους ν’ ασχολούνται με την αγάπη | L?t Dom Andra Sk?ta K?rleken
12:30 Οικογένεια ξανά | Familj igen
15:00 Ο δολοφόνος της λεωφόρου | The Hitch-Hiker
17:00 Πρω?τη αγα?πη
17:00 Ταμάς και Ζουλί | Tam?s ?s Juli
19:30 Αυτοί που είναι καλά | Dene Wos Guet Geit
21:30 Infinity Baby | Infinity Baby
OΛYMΠION
13:00 Η φωτογραφία
15:30 Η ψυχή και το σώμα | Testr?l ?s l?lekr?l
18:30 Θου-Βου Φαλακρός Πράκτωρ, επιχείρησις Γης Μαδιάμ | Θου-Βου Φαλακρός Πράκτωρ, επιχείρησις Γης Μαδιάμ
20:30 Επαφή | Επαφή
23:00 Tom of Finland | Tom of Finland
TΩNIA MAPKETAKH
13:00 Play | Play
13:00 Η ασήμαντη ζωή της Ελένης Παυλή | Η ασήμαντη ζωή της Ελένης Παυλή
13:00 Η μέθοδος | Η μέθοδος
13:00 Καληνύχτα | Καληνύχτα
13:00 Το εισιτήριο | Το εισιτήριο
13:00 Φράγμα | Φράγμα
13:00 Χριστουγεννιάτικο αντιπαραμύθι | Χριστουγεννιάτικο αντιπαραμύθι
16:15 Brazuca | Brazuca
16:15 Mad Dogs | Mad Dogs
16:15 Η ζωή μετά | Η ζωή μετά
16:15 Κατάψυξη | Κατάψυξη
16:15 Μανέκι Νέκο | Μάνεκι Νέκο
16:15 Ουρανία | Ουρανία
16:15 Προετοιμασία | Προετοιμασία
16:15 Προφιτερόλ | Προφιτερόλ
16:15 Στάση | Στάση
16:15 Τεστάροντας την Γκρέτα | Testing Greta
19:30 Ιστορίες χωρίς χρόνο | Ιστορίες χωρίς χρόνο
22:00 Η νύφη του ISIS | ISIS Bride
TZON KAΣΣABETHΣ
13:00 Με λένε Σβέτα | Sveta
15:00 Ξεκίνημα της μέρας | Dita z? fill
17:30 Μενάσε | Menashe
20:00 Ο κύκνος | Svanurinn
22:00 Ο Χεσούς πρέπει να πεθάνει | Matar a Jes?s
ΦPINTA ΛIAΠΠA
13:30 Δυο πόδια σ? ένα παπούτσι | Sur quel pied danser
15:30 Προς Τρίπολη: ακυρώθηκε
18:00 1945 | 1945
20:30 Ονειρεύομαι σε άλλη γλώσσα | Sue?o en Otro Idioma
23:15 Τα άγρια αγόρια | Les Gar?ons sauvages
ΣTAYPOΣ TOPNEΣ
13:30 Cumulonimbus | Cumulonimbus
13:30 Κόκκινο φανάρι | Na Cherveno
13:30 Μια χούφτα πέτρες | Kamen U Ruci
13:30 Στο γαλάζιο | U Plavetnilo
13:30 Το αόρατο χέρι του Άνταμ Σμιθ | Nevidna roka adama smitha
15:30 Ο επαγγελματίας | Profesionalac
18:00 Ο ανθρακωρύχος | Rudar
20:30 Αγαπημένη μου Άννα | Ana, mon amour
23:15 Ρέκβιεμ για την κυρία Γ. | Rekvijem za gospodju J